Kontakta oss

Har du något projekt på gång och behöver hjälp och stöttning av oss på KSEL? Här hittar du kontaktuppgifter till hela gänget. Vet du inte vem du ska välja så går det bra att fylla i formuläret en bit ned på sidan. Vi hörs!

Linda Israelsson, Ekonomi

Tel: 0723 - 974 793

E-post: linda@kselektriska.se

Kenneth Skoog, VD / Projektledare

Tel: 0520-290 202

E-post: kenneth@kselektriska.se

Tim Andersson, Projektledare

Tel: 0520 - 290 212

E-post: tim@kselektriska.se

Billy Fransson, Projektledare

Tel: 0520 - 290 216

E-post: billy@kselektriska.se

Marcus Eriksson, Servicemontör

Tel: 0520 - 290 203

E-post: marcus@kselektriska.se

Oliver Almén, Servicemontör

Tel: 0520 - 290 213

E-post: oliver@kselektriska.se

Martin Gustavsson, Montör

Tel: 0520 - 290 211

E-post: martin@kselektriska.se

Sinisa Zivcic, Montör

Tel: 0520 - 290 209

E-post: sinisa@kselektriska.se

Lasse Heimonen, Montör

Tel: 0520 - 290 205

E-post: lasse@kselektriska.se

Robert Mattsson, Montör

Tel: 0520 - 290 217

E-post: robert@kselektriska.se

Riyadh Najem, Montör

Tel: 0732 - 611 497

E-post: riyadh@kselektriska.se

Jesper Särndahl, Montör

Tel: 0520 - 290 210

E-post: jesper.s@kselektriska.se

Alex Stark, Montör

Tel: 0520 - 290 204

E-post: alex@kselektriska.se

Samer Helal, Servicemontör

Tel: 0520 - 290 214

E-post: samer@kselektriska.se

Jonatan Åkerfeldt, Montör

Tel: 0520 - 290 208

E-post: jonatan@kselektriska.se

Jacob Robinson, Montör

Tel: 0520 - 290 207

E-post: jacob@kselektriska.se

Erik Faxér, Montör

Tel: 0733 - 718 691

E-post: erik@kselektriska.se

Tjorven, Maskot

Tel: -

E-post: -@kselektriska.se

Kontaktformulär

Vet du inte vem du ska kontakta? Använd formuläret nedan så slussas
din förfrågan vidare till rätt person.

Jobba hos oss