Kontakta oss

Har du något projekt på gång och behöver hjälp och stöttning av oss på KSEL? Här hittar du kontaktuppgifter till hela gänget. Vet du inte vem du ska välja så går det bra att fylla i formuläret en bit ned på sidan. Vi hörs!

Boel Sjöström, Administration

Tel: 0520 - 290 200

E-post: boel@kselektriska.se

Linda Israelsson, Ekonomi

Tel: 0520 - 290 201

E-post: linda@kselektriska.se

Kenneth Skoog, VD / Projektledare

Tel: 0520-290 202

E-post: kenneth@kselektriska.se

Tim Andersson, Projektledare

Tel: 0520 - 200 212

E-post: tim@kselektriska.se

Billy Fransson, Projektledare

Tel: 0520 - 290 216

E-post: billy@kselektriska.se

Fredrik Borgwall, Service / Fastighet / Larm

Tel: 0520 - 290 203

E-post: fredrik@kselektriska.se

Marcus Eriksson, Servicemontör

Tel: 0520 - 290 214

E-post: marcus@kselektriska.se

Oliver Almén, Servicemontör

Tel: 0520 - 290 213

E-post: oliver@kselektriska.se

Martin Gustavsson, Montör

Tel: 0520 - 200 211

E-post: martin@kselektriska.se

Sinisa Zivcic, Montör

Tel: 0520 - 290 209

E-post: sinisa@kselektriska.se

Lasse Heimonen, Montör

Tel: 0520 - 290 205

E-post: lasse@kselektriska.se

Robert Mattsson, Montör

Tel: 0520 - 290 217

E-post: robert@kselektriska.se

Riyadh Najem, Montör

Tel: 0732 - 611 497

E-post: riyadh@kselektriska.se

Jesper Särndahl, Montör

Tel: 0520 - 290 210

E-post: jsepser.s@kselektriska.se

Alex Stark, Montör

Tel: 0520 - 290 204

E-post: alex@kselektriska.se

Samer Helal, Servicemontör

Tel: 0720 - 027 161

E-post: samer@kselektriska.se

Jonatan Åkerfeldt, Montör

Tel: 0520 - 290 208

E-post: jonatan@kselektriska.se

Jacob Robinson, Montör

Tel: 0520 - 290 207

E-post: jacob@kselektriska.se

Wael Abas, Montör

Tel: 0700 - 427 818

E-post: wael@kselektriska.se

John Hernqvist, Montör

Tel: 0729 - 101 091

E-post: john@kselektriska.se

Kontaktformulär

Vet du inte vem du ska kontakta? Använd formuläret nedan så slussas
din förfrågan vidare till rätt person.

Jobba hos oss

Vi söker hela tiden efter kompetenta och trevliga medarbetare som vill jobba med oss på KSEL och bidra med KRAFT och ENERGI! Vi är ett gött gäng som värdesätter bra relationer med varandra och våra kunder. Kontoret är beläget i Trollhättan men vi arbetar i ett större område där Uddevalla, Vänersborg, Ljungskile, Lysekil, Borås och Göteborg ingår. Skicka gärna ett CV till Kenneth!
Vi hörs!

/Teamet på KSEL